LUNASBORE Мода Автомобил Школка Кожа Копче Случај Покрие KeyChain За Citroen C2 C3 C4 C5 C4L Додатоци Паричникот Coolcarkey
Ново

LUNASBORE Мода Автомобил Школка Кожа Копче Случај Покрие KeyChain За Citroen C2 C3 C4 C5 C4L Додатоци Паричникот Coolcarkey

DEN 613.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Висок Квалитет Вистинска кожа
Одговара fo r Citroen
(ве молиме, бидете сигурни дека вашиот клуч исто како и фотографијата пред купување ,ви благодариме)
Пакет се вклучени : 1 buc копче случај (не се вклучуваат клучни)

Главните својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
LUNASBORE

Избор на купувачот