Einkshop Празна За epson T5801 Refillable Мастило Кертриџ за epson Перо про 3880 Печатач T5801 - T5809
Ново

Einkshop Празна За epson T5801 Refillable Мастило Кертриџ за epson Перо про 3880 Печатач T5801 - T5809

DEN 1938.00
DEN 2202.72

Во форма достапна за нарачката


9pcs за Epson 3800 Refillable мастило кертриџ За Epson Перо про 3880 Печатач Кертриџ T5801 - T5809
Пакетот вклучува : T5801 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Фото Црна x 1 компјутер T5802 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Синозелена x 1 компјутер T5803 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Магента x 1 компјутер T5804 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Жолта x 1 компјутер T5805 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Светлина Синозелена x 1 компјутер T5806 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Светлина Магента x 1 компјутер T5807 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Светлина Црна x 1 компјутер T5808 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Мат Црна x 1 компјутер T5809 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип Светло Светло Црна x 1 компјутер
Printer model :
За epson перо про 3880 принтер ink
Ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога ќе sumit ред,ви благодарам!
Боја : 9-боја
Превозот :
1. Ние Брод на Светот, освен Кина, Белгија, Луксембург, Италија, Хрватска, Нигерија, Хонг Конг, и ние не се
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1, прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3, Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1, 12 месеци Производителот . Купи со доверба!
2, Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3, Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4, се Врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2, го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
3, Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
4, Вие се согласувате со сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!

Главните својства

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,LC,Други,Светло Црна,LM,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
За epson 3880
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
einkshop
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Epson
Обоени:
Yes
КОЛИЧИНА:
9pcs
За epson 3880:
за epson 3880 refillable касети
кертриџ модел:
T5801 T5802 T5803 T5804 T5805 T5806 T5807 T5808 T5809
За Epson 3880 печатач:
Refillable мастило кертриџ за epson 3880
мастило капацитет:
80ml
За epson про 3880:
За epson перо про 3880
За epson про 3880:
За Epson про 3880 Мастило Кертриџ
со чип:
Чип сензор со оригинални чип заедно употреба
за epson 3880 мастило касети:
мастило кертриџ за 3880
мастило рефил кертриџ:
9pcs празни refillable мастило кертриџ за

Избор на купувачот