Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа усни 5pcs/многу Тетоважа Пракса Кожата Обука на Кожата Сет За Почетници
Ново

Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа усни 5pcs/многу Тетоважа Пракса Кожата Обука на Кожата Сет За Почетници

DEN 424.00
DEN 493.44

Во форма достапна за нарачката


Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа усни 5pcs/многу Тетоважа Пракса Кожата Обука на Кожата
Сет За Почетници
Функција
Висок квалитет на флексибилни синтетички каучук пракса кожи.
Со празно backsides.
Дебела доволно за вас да се практикуваат на двете страни.
Идеални за почетници и искусни уметници.
Нема отров и без штети на вашето тело.
Пакување Вклучуваат : тетоважа пракса на кожата × 5pcs

Главните својства

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
LXJ002
Пакување:
5pcs/многу
Тип:
тетоважа пракса на кожата

Избор на купувачот