Бесплатен Превозот 1pcs Мулти-боја Обична Крпа Бамбус Рака Фан Лето Accesory Уметност Свадба Декорација Табела Невестата Куќа Занаети
Ново

Бесплатен Превозот 1pcs Мулти-боја Обична Крпа Бамбус Рака Фан Лето Accesory Уметност Свадба Декорација Табела Невестата Куќа

DEN 130.00
DEN 184.80

Во форма достапна за нарачката

Нормално пост ќе биде подолго од Експрес, тоа зависи од тоа во која земја сте во, Изразат нормално ќе чини 3-6 работни дена. Карактеристики Тенка, полу-транспарентно, ткаенина маска, чиста боја, не сме 20 бои за одбраната; За боја, поради различни екраните и црна backgroud, не може да биде боја разлика за вистинските фанови, ние веќе се обидовме потрудиме да се прилагоди на слики, ве молиме не поставувајте цел ако умот. Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја.Превозот време, ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи се проверуваат. Искрено се надевам дека нема да ја користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Па ако ви треба добра итно и тежина е помала од 2kg, ве молиме да ни кажете однапред, ние сме среќни да се провери на дополнителни трошоци за вас, која треба да се плати. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски fes, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе бидеме одговорни и позитивно да ги реши проблемите, но не прифаќаме никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Овие не се проблеми со квалитетот. Вие може да видите некои мали удари.Ве молиме да го потврдите плаќањето откако ќе ја прими стоката и да ни даде соодветен оценува, ви благодарам многу. Сите слики се зеде од shopkeeper, сликите може да изгледаат различно, бидејќи за разлика од мониторот на компјутерот, ве молиме да се разбере. Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето.
ПАКЕТ : ЈП торба, за други accessries ве молиме да ги купите одделно. Навивачите се направени во Кина. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин. Овој фан би можеле да бидат испечатени прилагодено текст, многу добро за свадба. поклопецот лепење може да биде не толку глатко; 2. Белешки : Бидејќи навивачите се рачно изработени, занает, може да не биде толку совршен, тоа е зошто цената е многу евтини, ве молиме да се разбере. Предложи пакет : Чипка хартија кутија, Organza торба. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Главните недостатоци вклучуваат : 1. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Ребрата направено од страна на оригиналниот бамбус, тоа се испраќа надвор многу светлина и вистински бамбус мирис; големината е мал, должина е 21cm, ние тоа го нарекуваме џеб фан, многу погодно за преземање надвор. Само кога вкупната тежина е поголема од 2 килограми, ние ќе го користат Express. Ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.За време на испорака, стандардно време е 7 дена откако ќе се плати, нормално тоа ќе биде порано. Ако мора да се регистрирате за некои курир компании, ве молиме проверете ја вашата стока до курир лице, ако скршени или недостаток, ве молиме распрашајте се курир за сертификација со печат/signature или курир Вработените НЕ. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме проверете на квалитетот (ако пакетот скршен?) и квантитетот (било недостаток?) на вашите производи, во тој случај, ве молиме да се одбие и да не контактирате на време.

Главните својства

Повод:
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Шема:
Полна Боја
Материјал:
бамбус
Број На Модел На:
HF0006
Име:
Крпа Бамбус Фан Страна
Маска Материјал:
Платно
Ребра,' материјал:
бамбус
Големина на Должината:
21cm
отвори големина:
38cm
боја:
15 бои за избор
Тежина:
0.048KG
дизајн:
Мулти-боја Обична Крпа
Употреба:
Свадба Декорација Табела Невестата Куќа Занаети

Избор на купувачот