2*300*300мм TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен Превозот
Ново

2*300*300мм TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен

DEN 2332.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

is_customized:
Yes
Големина:
2*300*300mm
Материјал:
TP304 AISI304
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
DIY или за Обработка на Метал
Број На Модел На:
TP304

Избор на купувачот