Заврши Myopia Очила Жените Овална Челик Жица Нозе Рамка Јасно Леќа Слепи Рецепт Очила -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 -4
Ново

Заврши Myopia Очила Жените Овална Челик Жица Нозе Рамка Јасно Леќа Слепи Рецепт Очила -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 -4

DEN 330.00
DEN 559.20

Во форма достапна за нарачката


КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ :
· П : Како можам да добијам повеќе попуст во вашата продавница? О : Зачувајте ги нашите производи и да ги чува како што се покаже, тогаш контактирајте со нас! · П : Може да ти ме испрати вистинската слика на вашите очила? A : фотографијата да се прикажат на страницата се вистинска слика. Ние го зеде слика врз основа на нашите вистински производ. · П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, вие ќе ја добиете вашата следење на број по што бродот. Можете да ги пратите во веб-страница : www.17track.net/Index En.html · П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена? А : Здраво, за сигурни. Ве молиме пратена е-пошта до нас. Ние ќе ги провери цена за вас! П : Дали сте поддршка Капка Превозот услуга, може да ви понуди слики без водени жигови? A : Да. ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса точно.
Ако имате било какви други прашања, контактирајте со мене, ве молам.

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Долго Чувар
Рамка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
A-Degree1
брза испорака:
Испратено обично во 48 часа
myopia очила Степен:
-1.00, -1.50,-2.00, -2.50, -3.00, -3.5, -4.00
Пакет:
Очила За Сонце/Case/Подарок Кутија/Ткаенина За Чистење
Употреба:
myopia очила рамка/Декоративни чаши
Стил:
Обичен огледало Eyewear рамки за очила

Избор на купувачот