флексибилни лесно да се носат камера рокер кран рака за видео направи Преносни камера филм флексибилни рокер рака користи мали стрелата кранот CD50
Ново

флексибилни лесно да се носат камера рокер кран рака за видео направи Преносни камера филм флексибилни рокер рака користи мали

DEN 22328.00
DEN 43779.84

Во форма достапна за нарачката


DEBO професионален квалитет преносни мали преклопни рака
1 надлактицата 3 сегмент 1.2 m телескопски рака 0.9 м преносни должина 80см Снимање сцена е мала, сепак може да се направи
Заврши снимањето
2 алуминиум легура на магнезиум материјал не содржи стандардни тежина од само 2kg Tripod и противтежа
3 единствен на теренот менувањето на работата во задниот крај не треба да биде инсталиран во предниот дел на топката и главата тресење мал сад нема потреба за грб
На предниот крај на работата

Главните својства

Бренд Име:
CADeN
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Нови

Избор на купувачот