3PCS/Set Карбонски влакна Трки Пред Усна Спојлер Трупци Покрие Трим Стр Стил за BMW F82 М4 F80 М3 2014-2017 Автомобил Стил
Ново

3PCS/Set Карбонски влакна Трки Пред Усна Спојлер Трупци Покрие Трим Стр Стил за BMW F82 М4 F80 М3 2014-2017 Автомобил Стил

DEN 14321.00
DEN 15737.28

Во форма достапна за нарачката


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
8996 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул
Направи Модел Година Уреденост на Моторот ЗА BMW M3 2015 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M3 2015 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M3 2016 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M3 2016 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M3 2017 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2015 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2015 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2015 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2015 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2016 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2016 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2016 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2016 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2017 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged ЗА BMW M4 2017 База Конвертибилна 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација : Боја : Црна Материјал : Јаглерод Влакна Процес : Вакуум калапи Шема : 3 X3 twill weaven Инсталација : Слободен 3 M лента & себе прислушување завртки вклучени Производ Големина : 177*45.5*4.5 CM Пакување : Polyfoam кутија функција : совршен fitment ,нема промена,Слободни 3 M лента & себе прислушување завртки вклучени додадете downforce,одвои струење ,подобрување на стабилноста ,намалување на потрошувачката на гориво Multilayer заштита пакување,shockproof & crashproof 3 PCS/SET Стил, ист изглед,но помалку превозот цена.Со цел да се спаси превозот надомест, на 3 компјутери не се инсталирани во нашата фабрика, ние нудиме завртки за да го инсталирате

Главните својства

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Автомобил модел:
за BMW F82 М4 М3 F80
Модел Година:
2014-2017
Име На Модел:
ML-XM040-Т
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
177cm
Објектот Ширина:
45.5cm
Објектот Висина:
4.5cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
предниот браник guard
Објектот Тежина:
1kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за BMW F82 М4 F80 М3 2014-2017
Материјал:
Јаглерод Firber
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користи Шраф
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
Извоз Картон
Функција:
Мала тежина

Избор на купувачот