100-110LM/W Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 18W LED Песна Светлината Dimmable Место Сијалица центарот на Вниманието Железнички
Ново

100-110LM/W Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 18W LED Песна Светлината Dimmable Место Сијалица центарот на Вниманието Железнички

DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката

Dimmable LED Светла Песна Спецификација : ЛЕР Песна Светлината Чип Бренд : Epistar Моќност : 18 W LED Количина : 18pcs Боја : Бела,Топло Бела,Природни Бела Прозрачна Флукс : 1650 LM Влезен Напон : 85-265 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Главните својства

Емитуваат Боја:
6000K, Dimmable 6000K, 4500K, Dimmable 4500K, 3000K, Dimmable 3000K
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Стил:
Модерна
Напон:
220V,230V,260V,120V,110V,130V,240V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Wattage:
18W
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Број На Модел На:
PIN-TLS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Бранеа Никел
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3 Години
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
Лумен:
100-110lm/W
Материјал:
Алуминиум
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Чип Димензија:
35mil
маска:
Леќа
Животен век:
50000H
Име на производ:
LED светла песна

Избор на купувачот