Галакси / Вселена / Еднорог / Cheshire Мачка Училишниот Ранец За Teeange Девојки Училиште Кеси Ѕвездена Ноќ / Простор Ѕвезда Schoolbags
Ново

Галакси / Вселена / Еднорог / Cheshire Мачка Училишниот Ранец За Teeange Девојки Училиште Кеси Ѕвездена Ноќ / Простор Ѕвезда

DEN 815.00
DEN 1335.36

Во форма достапна за нарачката


Галакси / Вселена / Еднорог / Cheshire Мачка Училишниот Ранец За Teeange Девојки Училиште Кеси Ѕвездена Ноќ / Простор Ѕвезда Schoolbags
НА СЛИКИТЕ МОЖЕТЕ да го ВИДИТЕ, СЕ ПРЕЗЕМЕНИ ОД СЕБЕ, 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ,ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ЦЕЛ Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Најлон Внатрешноста : Мобилен Телефон Џеб , Внатрешни работи Слот Џеб , Внатрешни работи Слот Џеб Функција : Патна Торба , Училишни Торби , Лаптоп , Училишни Торби За Тинејџери Specity : Слушалка Дупка (Одење Со Музика)
Answer : ___________________________ NOTE : Лични Обичај Да им Помогне на Вашиот Сон да се Обистини.

Главните својства

Големина:
42CM29CM16CM
Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
16100901
Бренд Име:
COOLOST
Капацитет:
20-35 Литарски
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Отворете Џеб
Шаблон Тип:
Галакси
Техника:
3D Топлина Печатење
боја:
Црна
еднорог:
ѕвездена ноќ
Галакси:
Универзумот
Планетата:
Cheshire Мачка
Стил:
Свежи

Избор на купувачот