48DP x 3.175 3.175 mm вратило 36T Brushless мотор со назабена опрема 20.14*9mm За РК автомобил
Ново

48DP x 3.175 3.175 mm вратило 36T Brushless мотор со назабена опрема 20.14*9mm За РК автомобил

DEN 195.36

Во форма достапна за нарачката

Опис
48 DP x 3.175 3.175 mm вратило 36 T Brushless мотор со назабена опрема ¢20.14*9mm За РК автомобили
1.7075 алуминиум
2 Тие се достапни во акции во долго време
3.брзини се бланширан со прецизно Tanwai фреза.
4.тешко елоксирани на опрема површина
5. За 1-10 автомобили.
6.А м3 поставите завртка(12.9 ниво)е додадена на секое крило опрема
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Главните својства

Бренд Име:
RCMOY
MPN:
не се применува
UPC:
Не се применува,не се применуваат

Избор на купувачот