TOPFUND Матирано Кварцен Кристал Пеење Сад C Забелешка Корен Чакра 12-локалните превозот
Ново

TOPFUND Матирано Кварцен Кристал Пеење Сад C Забелешка Корен Чакра 12-локалните превозот

DEN 3599.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
TOPFUND
Дијаметар (cm):
31-50cm
Број На Модел На:
матирано 12 В забелешка
Тежина (КГ):
6.5
Тон Број:
В забелешка
Материјал:
99.99% ЧИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ
Големина:
12 инчен
чакра:
Коренот Чакра
боја:
јасно бели, кој е бела бела
Додатоци:
mallet и о-прстен вклучени
дистрибуција:
локалните превозот со брза испорака

Избор на купувачот