1 КОМПЈУТЕР Лево 511 2993307 Предниот Браник Бубрезите Решетка Решетка со хром рамка за BMW X1 Серија E84 2010-2012 година
Ново

1 КОМПЈУТЕР Лево 511 2993307 Предниот Браник Бубрезите Решетка Решетка со хром рамка за BMW X1 Серија E84 2010-2012 година

DEN 2416.00
DEN 2543.52

Во форма достапна за нарачката


1 КОМПЈУТЕР Лево 511 2993307 Предниот Браник Бубрезите Решетка Решетка со хром рамка за BMW X1 Серија E84 2010-2012 година
Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.
ОЕМ Дел Број :
LH 51112993307
Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Превозот Информации :
Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.5%
0.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9.5%
0.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!

Главните својства

Тип На Објект:
Дербито Скари
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Модел Година:
2010-2012 година
X1-Година:
2011,2010,2012
Специјални Функции:
Предната Решетка
Објектот Висина:
0inch
BMW Модел:
X1
Бренд Име:
SPEEDLONG
Име На Модел:
SL921-LH
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.900kg
ОЕМ Дел НЕ. LH:
51112993307

Избор на купувачот