Редок Кинески стар стил голема Месинг Врежан буда главата на статуата заклучување со 2 копчиња
Ново

Редок Кинески стар стил голема Месинг Врежан буда главата на статуата заклучување со 2 копчиња

DEN 1620.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката


Гроздобер стил Месинг Врежани Риба форма Притиснете го Копчето Слабо Катанец со 2 копчиња
Еден убав уникатен градина катанец се заклучи во добра работна состојба
Има Притиснете го Копчето За Око за Да се Отвори за Заклучување по клуч за употреба
Добро за собирање
Види внимателно Фотографии за повеќе детали & фактичката состојба.

Главните својства

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Метал
Тема:
Животните

Избор на купувачот