Томас Стил Розевиот Кварц Слатководни Бисер, Црна Оникс, Lapis Мушка Мост Нараквица, Накит Подарок Жени Мажи TS B599
Ново

Томас Стил Розевиот Кварц Слатководни Бисер, Црна Оникс, Lapis Мушка Мост Нараквица, Накит Подарок Жени Мажи TS B599

DEN 413.00
DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Мост потенцира вонредни изглед на оваа нараквица.
Метал : сребро позлатен
Камен : Слатководни бисер, Тиркизна, Црна оникс
Lapis, се Зголеми кварц, Цијан Amazonite
Ширина : прибл. 0.6 см

Главните својства

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
TS-B599
Бренд Име:
hemiston
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
бакарни легури
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
превозот:
Бесплатен превозот
Услуга:
Пад на превозот
Шема:
љубов / drop / бел /бунтовнички срце
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на купувачот