INDRESSME 2017 Мода Длабоко V Оглавник Секси Жени Сечење на Врвот Топла Завој Врвот Лето на Големо
Ново

INDRESSME 2017 Мода Длабоко V Оглавник Секси Жени Сечење на Врвот Топла Завој Врвот Лето на Големо

DEN 1003.00
DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
INDRESSME
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
S17641

Избор на купувачот