1 Buc 20mm Понесе 50mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA20-50
Ново

1 Buc 20mm Понесе 50mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA20-50

DEN 410.00
DEN 432.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 20x50
Род : 20mm
Удар : 50mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA20-50

Избор на купувачот