LANGHONG 1pcs Nodic Викинзите Тор е Чекан Mjolnir Pendant Ѓердан Викинг Амајлија Ѓердан Скандинавските Нордиска Накит Mammen
Ново

LANGHONG 1pcs Nodic Викинзите Тор е Чекан Mjolnir Pendant Ѓердан Викинг Амајлија Ѓердан Скандинавските Нордиска Накит Mammen

DEN 172.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


3906015057680999 Викинзите Две US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 3.80 /парче US $ 4.50 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 3.99 /парче US $ 4.30 /парче US $ 4.20 /парче US $ 32.00 /парче САД $ 5.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 39.00 /парче US $ 5.99 /парче US $ 37.00 /парче US $ 37.00 /парче US $ 37.00 /парче US $ 37.00 /парче US $ 37.00 /парче US $ 4.20 /парче US $ 27.00 /парче US $ 39.90 /парче US $ 39.90 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче
ФАБРИКАТА SLAES Легендарниот Викинг Mammen Mjolnir Амајлија Pendant Ѓердан
Материјал : Цинк Легура
Големина : Pendant 45*33mm
Боја : Антички Sterlling Сребро.
Пакување Начин : Еден Предмет, Една Opp вреќа Само
ОЕМ : Accept
Answer : ___________________________ NOTE :
Цел
Овој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации кога се надвор од Кина .
Цел > $5 , Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail или epacket (само НАС).
Овој метод има меѓународен shippong информации .
Цел > $100 , Предаден од експрес испорака (dhl,ups-от,fedex,ems)
ако сакате да го направите вашиот сопствен дизајн , можете да ми кажете .
Оваа mothed е многу брзо за да се дојде во рамките на 2-5 работни дена.

Главните својства

Метална боја:
Мравка Sterlling Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
NC-40
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
45*33MM
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LangHong
Материјал:
кожа
боја:
Античкиот Sterlling Сребро.
Материјал:
Цинк Легура
Дијаметар Големина:
45*33MM
Објектот:
Викинзите Тор е Чекан Амајлија Pendant Ѓердан
ОЕМ:
прифатете
Должина:
45cm

Избор на купувачот