etn торба 100716 унисекс мода половината чантата мала паричка паричник
Ново

etn торба 100716 унисекс мода половината чантата мала паричка паричник

DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката

etn торба 100716 унисекс мода половината чантата мала паричка паричник

Главните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
YESETN
Главен Материјал:
Платно
Обликот:
Перница
Големина:
17*22*55cm

Избор на купувачот