Предните И Задните Wiper Ножеви За Peugeot 406 1995 1996 1997 1998 1999 2000-2004 Шофершајбната Ветробранското Стакло Wiper Авто Автомобил Додатоци
Ново

Предните И Задните Wiper Ножеви За Peugeot 406 1995 1996 1997 1998 1999 2000-2004 Шофершајбната Ветробранското Стакло Wiper Авто

DEN 563.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Fitment :
Wiper Ножеви За Peugeot 406
Година : 1995-2004
(1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004)
Возачот Големина : 24inch (60cm)
Патникот Големина : 21inch (52.5 см)
Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch (35cm)
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните својства

Објектот Должина:
Front Wiper, Front And Rear WIper
Објектот Тежина:
0.3kg
406-Година:
2002,2004,1997,1998,2003,1996,1999,2000,2001,1995
Објектот Висина:
21inch
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
Mikkuppa
Објектот Ширина:
24inch
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
F03/C2-35
Peugeot Модел:
406
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
Автомобил Производител:
За Peugeot 406
Година:
1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
24+21
Задните Wiper Сечилото Големина:
14
Автомобил Направи:
за peugeot

Избор на купувачот