Clip-За Дигитален Тјунер За Акустична Електричен Бас Гитара Виолина Фенси Црна
Ново

Clip-За Дигитален Тјунер За Акустична Електричен Бас Гитара Виолина Фенси Црна

DEN 112.80

Во форма достапна за нарачката


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет
Опис : Стар-училиште тјунер дизајн, сепак, сигурен и стабилен.
360 степени тјунер.
Придвижуван од еден CR2032 копчето батеријата ( Не се вклучени во пакетот )
Батеријата врата со завртка-фиксна функција, за да се спречи децата од голтање батерии.
Спецификации : Тип : Тјунер
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Екран : LCD Дисплеј
A4 Опсег : 430 Hz - 450 Hz
Подесување Опсег : 0 A(27.5 Hz) - 8 C(4186.01 Hz)
Подесување Точност : ±0.5 проценти
Подесување Тип : за Гитара, Хроматска, Бас, Виолина, Ukulele
Големина(L x W x H) : 50mm x 27mm x 76mm/1.97" x 1.06" x 2.99" (Прибл.) Количина : 1 PC
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 X Clip-За Дигитален Тјунер (без мало пакет)

Главните својства

Тип:
Тјунер
Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
B39-3T1221

Избор на купувачот