Нови Предиво - обоена памук полиестер жакард Божиќ серија Табела - знаме tablecloth - Божиќ на елени
Ново

Нови Предиво - обоена памук полиестер жакард Божиќ серија Табела - знаме tablecloth - Божиќ на елени

DEN 513.60

Во форма достапна за нарачката

име :
Новите Европски извозот жакард tablecloths табела знаме placemat
Материјали :
35% памук 65% полиестер
Табела знаме големина на :
33 * 180 см
тежина :
280g Placemat
Табела крпи големина : 33 * 46cm квалитет :
Парична Казна Квалитет
употреба :
Кафе маса ТВ кабинет чевли

Главните својства

Големина:
32*180cm, 30*50cm
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
тао
Употреба:
Дома
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу

Избор на купувачот