EZREAL 2017 Нови Мажи Жени рачно изработени Бамбус очила за сонце Eyewear Наочари Дрво очила за сонце HD поларизирани очила за сонце
Ново

EZREAL 2017 Нови Мажи Жени рачно изработени Бамбус очила за сонце Eyewear Наочари Дрво очила за сонце HD поларизирани очила за

DEN 563.00
DEN 840.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

рамка боја:
истите слики
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
50
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KITHDIA
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Стил:
очила
Број На Модел На:
kd005
Леќа Висина:
47

Избор на купувачот