камерата вентилаторот за ладење GB1205PKV1-8AY 5cm 50mm DC 12V турбо компресор
Ново

камерата вентилаторот за ладење GB1205PKV1-8AY 5cm 50mm DC 12V турбо компресор

DEN 406.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


Спецификација : 50 * 50 * 20 мм
Модел : GB1205 PKV1-8 ај
Напон : DC12 V
Моќност : 1.4 W
Актуелни : 0.08 многу тивко Некој центрифугални фан
Воздушниот волумен : 4.8 CFM
бучава : 20 велика британија (фан)
Брзина : 4400 ВРТЕЖИ во минута
Напонски опсег : 5 V - 13.8 V
температура : - 10 ° C + 70 ° C
Одржливиот време на извршување 100000 часа
Завртка дупки дијагонала 5.8 cm во дијаметар, (вентилатор со големина од 5 см дебелина 2 см)

Главните својства

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
GB1205PKV1-8AY
Тип:
Фан
Бучава:
20dBA

Избор на купувачот