YANRUO #3210 Сите Големини се Зголеми Овална Кристал Сјајна Дијаманти Flatback Strass да се Шие На Камења За Вечер Фустан
Ново

YANRUO 3210 Сите Големини се Зголеми Овална Кристал Сјајна Дијаманти Flatback Strass да се Шие На Камења За Вечер Фустан

DEN 680.00
DEN 755.04

Во форма достапна за нарачката


#3210 Сите Големини Се Зголеми Овална Кристал Сјајна Дијаманти Flatback Strass Да Се Шие На Камења За Вечер Фустан
Кристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.
Објект : Да Се Шие На Кристал
Боја : Роза
Големина на : 7*10 11*16 17*24mm
Материјал : Стакло, Кристал
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :

Главните својства

боја:
7x10mm 144pcs, 11x16mm 72pcs, 17x24mm 45pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Обликот:
овална
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
YANRUO
Број На Модел На:
3210
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
Трендафил
Тип:
Strass Кристал Камен
Кристал се Шие на Користи Како:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,Облека, Додатоци
посебни:
Flatback Со Две Дупки
Користат За:
Жена Чевли,Булчински Свадба Dressess,Вечер Dressess,Кеси,Накит
Материјал:
кристално стакло
Големина:
7*10,11*16,17*24mm

Избор на купувачот