Аудио Адаптер Кабел Метал Конектор 3pin XLR Женски 3,5 мм 1/8 plug TRS Машки ПВЦ/ЈП Кабел се Користи микрофон адаптер
Ново

Аудио Адаптер Кабел Метал Конектор 3pin XLR Женски 3,5 мм 1/8 plug TRS Машки ПВЦ/ЈП Кабел се Користи микрофон адаптер

DEN 156.00
DEN 200.64

Во форма достапна за нарачката

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Спецификација :
Име : 3pin XLR Женски 3,5 мм 1/8" TRS Машки Кабел
Интерфејс : XLR Женски 3,5 мм 1/8" Машки
Надворешен Пречник : 6 mm
Кабел Диригент : 99.
3pin XLR Женски 3,5 мм 1/8" TRS Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал Конектор
Карактеристики :
1. Ви благодариме. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Издржливи, близок контакт е добро, така што сигналот се пренесува на hi-fi опрема, претставата е многу добар, трајни!
2.18
Конектор : XLR Никел-позлатен, 1/8" од 3,5 mm приклучок позлатени метал Конектор (Добра флуидност, Анти - корозија ,Анти-Абразија )
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и таму ќе бидат различни бои како различни екранот, ве молиме да се разбере.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Примена :
Производите можат да се применат на микрофон, стерео опрема, миксери, виш CD Плеер, DVD,TV,Звучници, Засилувач , Стерео аудио , Sub-woofer, Електрична гитара,поврзан со аудио сигнал и домашен стерео системи. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
1 * XLR 3,5 мм 1/8" приклучок Аудио Кабел
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Овој кабел линија е мека, свиткување отпор, користење на висока верност дизајн оклопна, анти-притискање на способност, пренос на сигнал добар ефект. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.99% чистота бакар
Изолација Материјал : ПВЦ/ЈП
Должина : околу 0.

Главните својства

Должина:
30cm
Бренд Име:
ALLOYSEED
Пол:
Женски-машки
Број На Модел На:
3pin XLR Женски 3,5 мм TRS Машки кабел
Конектор A:
Џек
Конектор Б:
РКА
Тип:
Аудио Линија
Примена:
говорникот
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
6 mm
оклопна:
Фолија
Пакет:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Број На Модел На:
139408

Избор на купувачот