skylarpu Нови 6 инчен 4 wire Resistive Touch Screen 149*83mm Digitizer Стакло панел Бесплатен превозот
Ново

skylarpu Нови 6 инчен 4 wire Resistive Touch Screen 149*83mm Digitizer Стакло панел Бесплатен превозот

DEN 422.40

Во форма достапна за нарачката

Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1.Производот е бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која може да'т да се следи по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,и да додадете на пари за следење.
2.Ако вашиот потврда време излегува,што се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
3.Ве молиме не't open спорот во рок од 65 дена.Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.Благодарам многу !
Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
149x83mm
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
QC:
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
цена:
трговија на големо цена
време на испорака:
Обично 3-5 дена
државната:
во парк
Големина:
6''inch
Активната област димензија:
149x83mm

Избор на купувачот