Нова Плус Големина на Жените Панталони Мода Бонбони Боја секојдневен памук есен солидна концизен панталони XL ~ 4XL 2017 пролет панталони жени
Ново

Нова Плус Големина на Жените Панталони Мода Бонбони Боја секојдневен памук есен солидна концизен панталони XL ~ 4XL 2017 пролет

DEN 789.12

Во форма достапна за нарачката


Предмети : Жените секојдневен памук pinkycolor Плус Големина есен солидна концизен панталони XL ~ 4 XL
Материјал : 80% Лен
Ќе има 2~3cm различни, поради прирачник за мерење.
Превозот политика :
1. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина, Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2. DHL- Само за голема цел која повеќе од 2 KG
USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО)
HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (низ целиот свет)
3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 3-7 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.

Главните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Декорација:
Никој
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
WC0193
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Молив Панталони
Материјал:
Памук,Лен
Пол:
Жените

Избор на купувачот