4 ПАРЧИЊА Кутре Пет Кучиња Тексас Чевли Спортски Чизми Против пролизгување Bootie Одиме на Причинско-Патики Големи
Ново

4 ПАРЧИЊА Кутре Пет Кучиња Тексас Чевли Спортски Чизми Против пролизгување Bootie Одиме на Причинско-Патики Големи

DEN 180.00
DEN 233.76

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов и висок квалитет
Обичните патики, зацврсти со чевли чипка
Гумен ѓон обезбедува Против пролизгување одење
Задржи вашето куче е шепи чисто, удобно и добро заштитени
Материјал : Тексас & Гумен Ѓон
Боја : Сина
Стил : Каузална Спортски Патики Чевли
Функција : ланче
Големина : XS/S/M/L/XL
Големина На Чевли Ширина Чевли Должина
XS 3.5 cm/1.37" 4.4 cm/1.73"
S 3.8 cm/1.49" 4.7 cm/1.85"
М 4.0 cm/1.57" 5.0 cm/1.96"
L 4.4 cm/1.73" 5.5 cm/2.16"
XL 4.8 cm/1.88" 6.0 cm/2.36"
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде малку грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Пакетот Вклучува : 4pcs/set Миленичиња Куче, Мачка Чевли

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
држете мед
Тип:
Кучиња

Избор на купувачот