Нови Пристигнување Храна Услуга Униформи Престилки Готвач Кујна Престилки Келнери Престилки Кафуле Работникот Додатоци Престилки
Ново

Нови Пристигнување Храна Услуга Униформи Престилки Готвач Кујна Престилки Келнери Престилки Кафуле Работникот Додатоци Престилки

DEN 475.20

Во форма достапна за нарачката


Нови Пристигнување Храна Услуга Униформи Престилки Готвач Кујна Престилки Келнери Престилки Кафуле Работникот Додатоци Престилки

Главните својства

Големина:
One Size
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BH262
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Престилки
Име:
Престилки
боја:
Различни Тип

Избор на купувачот