60*200cm Rewritable ПВЦ Табла Залепите на Ѕидот Налепница Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Канцеларија Прозорец Очила Налепница
Ново

60*200cm Rewritable ПВЦ Табла Залепите на Ѕидот Налепница Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Канцеларија Прозорец Очила

DEN 665.00
DEN 738.72

Во форма достапна за нарачката


60*200cm Rewritable ПВЦ Табла Залепите на Ѕидот Налепница Дневна Соба Студија Соба Ѕид Оркестарот Канцеларија Прозорец Очила Налепница
Име На Производ : Ѕид Налепници
Полна Големина : 45*200cm;60*200cm
Ефект : може да се намали и rewritable
Спакувани Тежина : 0.15 kg/еез
Пакет : 1 парчиња во голем број.
Употреба : Божиќ, Нова Година украси за дома дневна соба, студија соба, luxery ресторан и хотел прозорец или стакло ѕид Декорација итн.
Одлична декорација за да се зголеми до вашиот одмор дух.
Претставува среќен празнична атмосфера.
Среќа зад аголот.
Испорака детали за :
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Во САД, ние брод преку e пакет кој само да се земе 7-12 дена да пристигнат.
3. На Русија и на остатокот од светот, ние брод преку Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе трае 7-20 дена или повеќе денови за да се дојде, бидејќи на времето и царинење. Ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
4. Ако консумираат повеќе од $100 во нашата продавница, или пакет со прекумерна тежина, 2 KG, ние ќе брод на пакет преку DHL, UPS-от , EMS, Fed Ex, која само што трае 3-7 дена за да стигнат до вашиот дом!
5. Ве молиме имајте во предвид сите предмети за слободни-превозот, но ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за сопствени грешки такса. Царинење надоместоци на товар на купувачот .

Главните својства

боја:
60 X 200cm, 45 X 200cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
cnx-DF5206
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Апстракт
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цврста
Материјал:
Пластични
Име на производ:
бел ѕид налепници
Полна Големина:
60*200 cm; 45*200cm
Ефект:
Може да се намали
Употреба:
rewritable ПВЦ табла паста
Материјал:
пластични латекс
Функција:
canbe се намали и rewritable
Примена:
Ѕидот налепница за студии соба, канцеларија
боја:
Бела

Избор на купувачот