Шарени Мека Гума Милениче Залак Играчки За Мали Кучиња Точки Гира Облик Стискаш Писклив Куче Џвакање Играчки
Ново

Шарени Мека Гума Милениче Залак Играчки За Мали Кучиња Точки Гира Облик Стискаш Писклив Куче Џвакање Играчки

DEN 119.52

Во форма достапна за нарачката


Шарени Мини Точки Гира Облик Стискаш Писклив Faux Коска Играчки За Миленичиња Куче Залак Игра, Chien Juguetes Perros Бесплатен Превозот
Големина
12*4.5 CM
Боја
Случајно Боја
Материјал
мека гума
Состојба
100% Сосема нов и висок квалитет.
Објектот вклучува
1x Квичат Играчка
Weigth
30g(приближно)
Опис
Трошат вашите миленици' време и имајте убава расположение
За милениче куче игра,џвакање и tugging
Гира облик дизајн за многу забава
Кога ќе притиснете на гира, тоа ќе квичат
испрати случајно боја
Вистински Фото :
Превозот
1.Бесплатен Превозот за повеќето земји . ние брод на вас од страна на кина пост воздух mail .
2. На следење на број ќе се обезбеди по вашата нарачка е испраќаат.
3. Ако вашата цел повеќе од 2 KG . ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС IE / EMS ) за вас. Тоа ќе трае 5 - 10 дена .
4. Ако не можете да го добиете вашиот објект во 4 недели , ве молиме ги споделите со нас, ние ќе провери тоа за вас .
Се истакна : "ние не може да се обезбеди точно време на испорака од кина пост воздух mail . затоа што тоа зависи од локалните поштенски услуги' ефикасност .
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit . Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас .
2.Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување .
3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи , ние ќе се потрудиме да се решаваат проблемите за вас .
Политика на враќање
1.Ние прифаќаме сите resonable замена и враќање на средствата . ве молиме контактирајте со нас, прво за детали .
2.За причината на Загуби или Штета и враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на продавачот. Купувачот s се бара да ги преземат слики на оштетените објекти и да го испрати назад во рок од 7 дена по ставка примени .
3.Враќање мора да биде предаден преку препорачана пошта за да се осигура безбедноста .
За нас
Ако имате било какви други прашања, молам контактирајте ме за детали . ве молам дајте ми некој e-mail, јас ќе ви одговори што ПОБРЗО . Ви благодариме .

Главните својства

Големина:
S
Тип:
Кучиња
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Материјал:
Гума
Тип:
џвака играчка
Куче Големина:
S
Должина:
12CM
Карактеристики:
Писклив,Teething Помош
Материјал:
Гума
Земја/Регион на Производство:
Кина

Избор на купувачот