Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Скалите Anatolian
Ново

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Скалите Anatolian

DEN 2580.00
DEN 3224.64

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. "Се вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Скалите Anatolian Од : М&W E-commerce, Inc . Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Бода : 220w x 300h Големина : 16" x 21" (39. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Без половина бода или назад крои. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.4 cm) Бои : 84 (се искачила за DMC конец); користи цврсти конец бои, Сите конци се полни Бода. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch комплет со наслов " Скалите Anatolian . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Избор на купувачот