20pcs/многу нови пристигнување 12mm diy snap копчето шарм за правење snap копчето хривнија diy меѓусебно накит трговија на големо
Ново

20pcs/многу нови пристигнување 12mm diy snap копчето шарм за правење snap копчето хривнија diy меѓусебно накит трговија на големо

DEN 760.32

Во форма достапна за нарачката

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ние само да брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ви благодариме за разбирањето !
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092
Материјал : алуминиум,бакар
Големина : 12mm
Боја : сребрена
Напомена : Ако постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја ти wa nt. Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно.
Плаќање
shippment 1 Freeshipping Политика
Ако вашата цел повеќе од $15 , ние ќе бесплатен превозот од Кина пост воздух mail за да ја испратите вашата стока (слободен испрати epacket, САД)
Ако вашата цел износ поголем од $200 . Ние може да бесплатен превозот од DHL, EMS или други комерцијални Курир да испратиме стоката.
2 Пристигнување Време
Кина пост воздух mail : околу 35-40 работни дена да пристигне
DHL/UPS / DHL : околу 3-8 работни дена да пристигне
EMS : за 4-10 работни дена да пристигне
3 Царина
Обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се според вашето барање, колку што е можно да се справи со стоката.
Пакување
Секој производ што ќе се користат специјални OPP вреќа пакување. Кога испраќање на стоки, ние ќе им даде на стоки спакувани во слој од пена подлога. Потоа го стави во посебна кутија. Затоа ве молам не't грижете се, вашата стока ќе биде безбедно да се дојде. (освен за посебни случаи)
Повратни информации
Вашето мислење е навистина многу важно за нас, задоволството на клиентите е целта ние ги извршуваат. Ако имате она што не се задоволни за стоки, ве молиме да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Па кога ќе ја прими стоката, ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации.
Политика На Враќање
Ако стоката се појави на не-вештачки штета, како што се квалитетот проблем, ве молиме потврдете по примањето во контакт со нас. Ние ќе ги провери проблем, слободно за испраќање на стоки за вас

Главните својства

Метална боја:
сребро позлатен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
одговара 18MM snap копчиња
позлата:
Родиум Позлатен
Бренд Име:
Ysawena
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Дијаметар:
12mm
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
бакарни легури
Тип:
Ѓумбирот Snap Копчето Наоди
користат за:
snap копчето накит
Материјал:
бакар,алуминиум
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL/EMS/UPS/Федекс

Избор на купувачот