Печатач Делови За Okidata C9655 C9655n C9655dn C9655hdn C9655hdtn Слика Тапан Единица OPC,42918105 42918106 42918107 42918108 Тапан
Ново

Печатач Делови За Okidata C9655 C9655n C9655dn C9655hdn C9655hdtn Слика Тапан Единица OPC,42918105 42918106 42918107 42918108

DEN 2476.80

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 4 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилни OPC Тапан За OKI C9655 C9600 C9800 Направени во Кореја,Долг живот OPC Тапан Користат За Okidata C9600/C9800/C9650/C9850 За Okidata C9655 C9655n C9655dn C9655hdn C9655hdtn Користат За Oki 43979001/42102801 Тапан Единица ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Главните својства

Тип:
opc тапан
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
C9655 C9655n C9655dn C9655hdn C9655hdtn
Компатибилен Бренд:
OKI
Печатач Делови:
opc тапан

Избор на купувачот