110Pcs Метрички & Инчен Легиран Челик Допрете & Умре Поставени Во Метални Случај
Ново

110Pcs Метрички & Инчен Легиран Челик Допрете & Умре Поставени Во Метални Случај

DEN 4320.00

Во форма достапна за нарачката


110 Pcs Метрички И Инчни Алуминиумски Челик Допрете и Умре Поставени Во Метални Случај
М2-18 110 Pcs Метрички И Инчни Алуминиумски Челик Допрете и Умре Поставени Во Метални Случај 6×1.0, 8×1.25, 10×1.0, 10×1.5, 11×1.5,12×1.25, 14×1.25, 14×1.5, 14×2.0, 18×1.5, 4-40, 6-32, 8-32, 10-24, 10-32, 12-24, 1/4-20, 1/4-24, 1/4-28, 1/4-32, 5/16-18, 5/16-24, 3/8-16, 3/8-24, 7/16-14, 7/16-20, 1/2-13, 1/2-20, 9/16-12, 9/16-18, 5/8-11, 3/4-16, 3/4-16, 3/4-10, 1/8-27, 1/4-18 110 PC/set,и метал случај.

Главните својства

Главен Материјал:
Ружино дрво
Објектот Тежина:
8Kg
Бренд Име:
OBRK
Пакување:
метална кутија
Сет:
110pcs

Избор на купувачот