Морнар Месечината Дома Декор Аниме Постер на Ѕид Скролувајте 40x60cm
Ново

Морнар Месечината Дома Декор Аниме Постер на Ѕид Скролувајте 40x60cm

DEN 612.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Ставка Опис
Димензии : Ширина x Должина : ( 40x60cm )(16"x23.62")
Декорација на вашите ѕидови со овој бренд нова студија ѕид скролувајте;
Лесно да се откажам(доаѓа со бесење куки)и го прави голем дар премногу;
Висок Квалитет,Издржливи ткаенини;живописни бои
Ние нудиме пад на превозот и трговија на големо. Ако сакате трговија на големо,можете да ме контактирате за најдобра цена.
Примерокот Покажува
Превозот Рок
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3)Нормално, тоа трае 12-30 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Начин На Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте Со Нас
1). Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!

Главните својства

Бренд Име:
Mxdfafa
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Анимација
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Јапонија Стил
Форма:
Еден
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
1
Материјал:
Праска Кожата

Избор на купувачот