1 Buc 20mm Понесе 40mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA20-40
Ново

1 Buc 20mm Понесе 40mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA20-40

DEN 365.00
DEN 384.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 20x40
Род : 20mm
Удар : 40mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA20-40

Избор на купувачот