Јапонски Аниме ФЕСТИВАЛ Сакура Сакура Hugging Тело Перница Покрие Случај Pillowcases Декоративни Перници 2Way 50X160CM
Ново

Јапонски Аниме ФЕСТИВАЛ Сакура Сакура Hugging Тело Перница Покрие Случај Pillowcases Декоративни Перници 2Way 50X160CM

DEN 992.00
DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
35x100cm Peach skin, 35x100cm 2Way, 50x150cm Peach skin, 50x160cm 2Way, 50x150cm 2Way
Материјал:
Полиестер Peachskin
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Стил:
Аниме
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
ACGN
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
SM122-2
Тип:
Pillowcase
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Техника:
Други
Ткаенина Count:
Други
тема count:
Други

Избор на купувачот