MX100 Цвет Шема Чипка Силиконски Калап Шеќер Чипка Подлога Торта Гребенот Декорација Мувла Прибор DIY Алатка
Ново

MX100 Цвет Шема Чипка Силиконски Калап Шеќер Чипка Подлога Торта Гребенот Декорација Мувла Прибор DIY Алатка

DEN 255.00
DEN 397.92

Во форма достапна за нарачката


Детали За Производот :
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.
1. големина на : 39.4*11.5*0.2 cm
2.Бои : Случајни испорака
3.пакување : 1pc/ во polybag
4.Материјал : 100% храна одделение силиконски материјал, Еко-пријателски
Детали Видено :
Испорака :
Кога ќе plac цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети со 1-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите царинската чистење пати во одделни земји. Pls имајте на ум дека купувачите се одговорен за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
За нас :
Ние сме искусни меѓународната трговија дилери со повеќе од 10 години. Со многу одлични добавувачи, многу конкурентни цени.Двете мали количини и голема оние кои се во ред за нас.ОЕМ е, исто така, ја поздрави! Најважно е,верувам дека сите извезуваат производи со добар квалитет.

Главните својства

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
MX100

Избор на купувачот