Посебни Нова Мода Глеѓ Dangle Обетки Коцки и Клубови Уникатни Обетки Студ Уво-пирсинг Накит Подароци за Жените S1619E
Ново

Посебни Нова Мода Глеѓ Dangle Обетки Коцки и Клубови Уникатни Обетки Студ Уво-пирсинг Накит Подароци за Жените S1619E

DEN 688.00
DEN 1349.28

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Главниот Камен Боја:
Зелена
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
S1619E
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
посебни
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Материјал:
Емајлот
Стил:
Тренди
Тип:
Клипот Обетки
Метална боја:
сино/зелено
Големина:
8.2cm*1.7cm
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на купувачот