ЦД Винил Рекорд Ѕиден Часовник Гроздобер Цртан филм Тема Декоративна Црна Уметност Види Handmake Duvar Saati Дома Декор
Ново

ЦД Винил Рекорд Ѕиден Часовник Гроздобер Цртан филм Тема Декоративна Црна Уметност Види Handmake Duvar Saati Дома Декор

DEN 940.00
DEN 1146.72

Во форма достапна за нарачката


ЦД Винил Рекорд Ѕиден Часовник Гроздобер Цртан филм Тема Декоративна Црна Уметност Види Handmake Duvar Saati Дома Декор Материјал : винил
Димензии : 13 x 13 х 2 инчи
Батерија : една AA батерија(Батерии не се вклучени) Пакет : polyfoam + кафеава кутија може да биде малку боја разлика затоа што на мониторот на компјутерот settings. Слични часовници
за нас
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Трансфер/ Пари Грам/ Western Union !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број и поштенски код кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Главните својства

боја:
Црна
Лист Големина:
30cm
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Бренд Име:
Timelike
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Шема:
Цртан филм
Функција:
Антички Стил
Стил:
Европа
Комбинација:
Ги одделува
Должина:
300mm
Број На Модел На:
T5522B
Дисплеј Тип:
Игла
Ширина:
30cm
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
500g
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Винил Рекорд
Ѕиден Часовник Тип:
3мм
Тело Материјал:
Винил
боја:
Црна
Пакет:
Polyfoam + Кафеава Кутија
Батеријата:
1*AA ( не се вклучени )
Употреба:
За дома декор,бизнис подарок
производител:
Кина (Mailand)
тип 1:
horloge murale
тип 2:
Декоративни ѕидни часовници
тип 3:
Класичен Винил Рекорд
Погоден за:
Дневна соба/кревет соба/студија соба/коридор

Избор на купувачот