50g Хијалуронска Киселина Зацврстување на Кожата Кревање Против Брчки Белење на Лузни од Акни Контрола Мека Прав Кора Off Маска во Прав
Ново

50g Хијалуронска Киселина Зацврстување на Кожата Кревање Против Брчки Белење на Лузни од Акни Контрола Мека Прав Кора Off Маска

DEN 314.00
DEN 330.24

Во форма достапна за нарачката

Кожата има речиси педесет проценти од вашата телото хијалуронска киселина во кожата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Пробав тоа и сметам дека треба да биде прекрасен, plumping крем. Тоа не само што помага перница и подмачкување на зглобовите , но е исто така важна компонента на кожата ткиво. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да buyin
1.Купувачот е repond да платат за екстра поштенски ако ви се полни во погрешна адреса, кога објектот се врати назад. Брзо промешајте во 1 до 2 минути во униформа паста;
3. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Кога се применува локално, на молекули се во можност да навлезат во кожата и ефикасно.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Тоа е се наметнат како "фонтана на младоста" и е докажано да се јават на ефектите на стареење.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања 3.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Хијалуронска киселина направи скок во нега на кожата пред неколку години. По чистење, се применуваат овој производ 25g прелива во чист сад, додавајќи соодветна количина на студена вода(или сочинуваат база на вода во нашата продавница.
Употреба :
1. Хијалуронска киселина му дава на очното јаболко својата уникатна форма и структура. Дури и ако ефекти се привремено, јас ги најдете да биде прилично драматична. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Хијалуронска киселина е позната за да биде во можност да го носат неколку стотици пати својата тежина во вода, но, бидејќи на големината на молекула станува се помалку ефикасни во нега на кожата. Употребата на хијалуронска киселина ќе се дебели кожата и да се направи да изгледа младешки и хидрирани.За сочинуваат предмети,ако изберете кина пост воздух mail или други feight ,ние сепак ќе ги испрати од страна на нашите сопствени превозот метод како течност не е прифатен од страна на кина пост воздух mail или други.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано. Хијалуронска киселина работи со обврзувачки да се влага.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен.

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Број На Модел На:
Други
Пол:
Унисекс
Состојка:
хијалуронска киселина
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
кал
Функција:
Белење
Тип:
Пилинг Маска
НЕТО-WT.:
50g

Избор на купувачот