Нови disign мода Ким Kardashian ѓердан јака ѓердан & pendant ѓердан изјава ѓердан макси накит ѓердан трговија на големо
Ново

Нови disign мода Ким Kardashian ѓердан јака ѓердан & pendant ѓердан изјава ѓердан макси накит ѓердан трговија на големо

DEN 351.00
DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

Kim Kardashian ѓердан

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
жените ѓердан
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
моден ѓердан
Бренд Име:
JUJIA
Функција:
шарм
Компатибилност:
шарм
Занает:
Ѓердани & Приврзоци
Технологија:
изјава ѓердан
Процесот:
ѓердани мода
Изработка:
ѓердани 2016 година жени
превозот:
callar ѓердан
планирам:
ѓердан ѓердан
проект:
Буци Ѓердан
дизајн:
Jc ѓердан
excogitation:
моден накит
Стил:
Kim Kardashian

Избор на купувачот