Жените Џемпер Долго Cardigan 2017 Мода Есен Зима Стил Долг Ракав Лабава Дебели Плетени Јакна женски Џемпери Долго Блузи
Ново

Жените Џемпер Долго Cardigan 2017 Мода Есен Зима Стил Долг Ракав Лабава Дебели Плетени Јакна женски Џемпери Долго Блузи

DEN 927.00
DEN 1817.28

Во форма достапна за нарачката


Жените Џемпер Долго Cardigan 2017 Мода Есен Зима Стил Долг Ракав Лабава Дебели Плетени Јакна женски Џемпери Долго Блузи A275
1cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 1-3 см грешка(единица : cm) големина должина биста сугерираат тежина рамо слободни / 95 / 39
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 3-5 Дена 3. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат во рок од 7 ден откако сте го добиле. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро. Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа! Внимание За Купите Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
cardigans жени
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Памук
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Материјал Состав:
Дебели волнени
Тип На Објект:
Cardigans
Бренд Име:
Fdfklak
боја:
розова, црвена, сива, црна, плава, беж
Големина:
слободни

Избор на купувачот