220V Магнетни Гимнастик Полирач за goldsmiths Магнетни Полирање на Машина со 200g магнетни иглички СЛОБОДНИ goldsmiths машина накит
Ново

220V Магнетни Гимнастик Полирач за goldsmiths Магнетни Полирање на Машина со 200g магнетни иглички СЛОБОДНИ goldsmiths машина

DEN 7056.00
DEN 10080.00

Во форма достапна за нарачката


Негативни повратни информации не може да го реши проблемот. Ви благодариме
3.
Ние прифаќаме Alipay тука
Сите големи картичка се прифатени
Преку secure уплатата Зачувам
1.Висока брзина на ротација на магнет диск.Ние може да наплата или да го препрати до вас.
Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор. Бидете сигурни и да можат слободно да се претвори; обврзувачки окно може да се фрлат барел во близина на нејзиниот ролки. Или ние ќе не assum на respomsibility откако стоки изгубени за време на превозот.Со 4 променлива брзина и контрола, така што jewelries може да се полира со добра нега. Ако барел или ролери водичи стане влажна, сува ги темелно да се спречи барел пропаѓање. Не истури абразиви за лежишта или мотор. Користете заштита; овој мотор ќе станува топла на допир кога се работи. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Type2 : 220 V Полирање Машина
220 V Магнетни Гимнастик Полирач за Накит Алатки Магнетни Полирање на Машина со 200g магнетни иглички СЛОБОДНИ Накит алатки машина
Напон : 220 V-110 V, 50/60 HZ,0. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Бидете сигурни да ја дадете вашата адреса и телефонски број.
Специјално дизајнирани за фиксно време превртување на Авто-обратна функција овозможува детален гимнастика. Вие мора да му кажете ни проблем, така што можеме да fic тоа и да бидете среќни.Ако објектот доаѓа во лоша состојба пред употреба, ве молиме да се чувствуваат слободни да ни каже. челик шут почиста според насоките на шишето.
Чистење на Нерѓосувачки Челик Шут
Нерѓосувачки челик шут треба да се чува како чисто како е можно на сите времиња.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додадете доволно разводнета шут почиста да се покријат околу 1" над челик шут.
Ако ја алатката е неисправен со 3 месеци, може да се испрати до нас.5 кг,
Кофа Димензија : 155*115mm,
Пакување Големина : 240*235*345mm,
Димензија : 230*230*320mm,
гимнастик за fimishing злато и платина jewelries во кратко време. Проценките ќе бидат направени у pon барање. Додадете челик застрелан во гимнастик.
Грижа и Одржување на Гимнастик
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Потребните дотерувања за да можат да се направат од страна на
прилагодување на сет-завртка за моторни макара. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Опремата треба да биде придружено со кратка белешка за опишување на проблемот.
Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ако сакате, можете да ја испратите вашата опрема директно до фабриката услуга и Грло.
Напомена :
1. Ако водата се појавува валкани по гимнастика, исплакнете го сними и да го повторите процесот (шут е чист кога
течноста за чистење е со иста боја, тоа беше пред тоа беше ставен во гимнастик).
Ако се случи ова, проверете врзани за лежишта или прекумерна тежина; се чека за моторот да се излади, а тоа ќе се рестартира сам по себе. Ви благодариме. Тоа е нормално, но се бара претпазливост околу моторот. Но дополнителни превозот надомест треба да се плаќа со себе. Масло на лежишта на почетокот на работењето и еднаш месечно по првичната подмачкување; користете масло ретко. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако дојде од Русија , со цел да бидете сигурни дека стоката може да биде доби успешно, ве молиме оставете ги вашите име и презиме со три зборови .

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
димензија:
200*200*300мм
Тежина:
7.5kg
Напон:
220V-110V
Кофа Димензија:
100*105mm
Брзина:
Променлива Брзина
Време Превртување:
0-60 минути
Пакување големина:
230*240*340mm
is_customized:
Yes
Type1:
Magntic Гимнастик Полирач

Избор на купувачот