Новиот Надворешен Во Линија Гориво Пумпа РЕНО 21 (L48_) 25 (B29_) Espace II (J/S63/_) 0580464069 0580254911 0580464024
Ново

Новиот Надворешен Во Линија Гориво Пумпа РЕНО 21 (L48_) 25 (B29_) Espace II (J/S63/_) 0580464069 0580254911 0580464024

DEN 554.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Производителот Дел Број:
0580464069
Земја/Регион на Производство:
0580464069
Поставување на Возило:
0580464069
Другиот Дел Број:
0580464069
Објектот Тежина:
0580464069
Amarok-Година:
2010
Објектот Должина:
0580464069
Специјални Функции:
0580464069
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
PABOKAY
Објектот Ширина:
0580464069
Фолксваген Модел:
Amarok
Осветленост Дел Број:
0580464069
Објектот Висина:
0580464069

Избор на купувачот