5pcs/многу Професионални Гел Пенкало Поставите Убавина Nailart 2 Начин на Силиконски Цртеж на Дијаманти Камен Четки Нокти Кристал Акрилик Четка
Ново

5pcs/многу Професионални Гел Пенкало Поставите Убавина Nailart 2 Начин на Силиконски Цртеж на Дијаманти Камен Четки Нокти Кристал

DEN 353.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Нови Професионални Гел 2 Пенкала Начин Силикон Падна Четки
100% Нов Бренд
Кристал Акрилик Четка Гел Пенкало
Пакет Вклучувајќи : 5 Pc /многу
Боја : на crytal боја по Случаен
Убавината Кристал Полскиот Пен
помине уметност Четка дијамант сликарство нокти помине алатки со Rhinestones Помине уметност

Главните својства

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
13.5cm
Бренд Име:
БУДНОСТ
Материјал:
силикон четка глава
Број На Модел На:
PTV17
Тип:
Ноктите Четка
ноктите алатка:
кристал акрилик четка
ноктите додатоци:
дијамант нокти помине алатки
Количина:
5 компјутери Гел Пенкало Сет
професионална алатка за поставување:
Убавината Акрилик Алатки за нокти
Ноктите салон:
боја четка Помине Уметност Резба Пен
ноктите салон опрема:
дијамант сликарство
уметноста боја четки:
кристал пенкало, четка
Име:
Убавината Nailart 2 Начин На Силиконски Цртање Нокти Кристал Акрилик Четка

Избор на купувачот