НОВИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО (4) ЗА FITVolkswagen Bettle Голф Jetta 1.8 L L4 06A906031AS 2000-2014
Ново

НОВИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО (4) ЗА FITVolkswagen Bettle Голф Jetta 1.8 L L4 06A906031AS 2000-2014

DEN 3744.00

Во форма достапна за нарачката


Ефектот на бензин инјектор,
Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот. Млазницата работа е добро или лошо, моќта на секој мотор игра фундиментална улога. Сиромашните ќе предизвика гориво млазницата работа, така што цилиндар inne
НОВИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО (4) ЗА FITVolkswagen Bettle Голф Jetta 1.8 L L4 06 A906031 AS 2000-2014

Главните својства

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Ширина:
3cm
Име На Модел:
06A906031AS
Зафатнина:
1800cc
Година:
2000-2014
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Специјални Функции:
инјектор за гориво
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Бренд Име:
EAPENERGY
Објектот Тежина:
0.1kg
инјектор за гориво:
инјектор за гориво

Избор на купувачот