XL жените свила облека&gown поставите летото 2017 жена моден бренд розова солидна боја обичните секси кратки ракави свила облека gown сет
Ново

XL жените свила облека&gown поставите летото 2017 жена моден бренд розова солидна боја обичните секси кратки ракави свила

DEN 8006.00
DEN 13344.00

Во форма достапна за нарачката


големина на табелата
Sleepshirts :
М : градите 84cm должина 86cm
L : градите 88cm должина 89cm
XL : градите 92cm должина 92cm
облека големина
М : градите 102cm должина 94cm
L : градите 106cm должина 97cm
XL : градите 110cm 100cm должина

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
s16032

Избор на купувачот